To jsme my

ForTool-technologies je projektovou a konstrukční kanceláří, kterou jsme založili v roce 2017.

Našim zákazníkům poskytujeme odborné služby a externí projektovou podporu na klíč díky našim kvalifikovaným zaměstnancům. Plánař lisovacích nástrojů, projektový vedoucí, SAP konzultant, kvalitář, administrativní podpora v KVS, PPS, víme o čem je řeč.

Flexibilně Vám pomůžeme s personálním obsazením Vašich projektů díky našemu silnému know-how v oblasti recruitmentu a kontaktům v příslušných oblastech.

Věnujeme se také konstrukci a simulaci lisovacích nástrojů, včetně následného programování. Využíváme CAD systém Catia V5, stejně jako portál KVS a Autoform pro simulaci celého procesu tváření. Lisovacím nástrojům prostě rozumíme a baví nás!

Zakládáme si na několika zásadách - profesionální spolupráci, flexibilní komunikaci, vynikající znalosti oblasti automotive a inovativním přístupům. Tyto principy jsou pro nás klíčové a poskytují základ pro naši práci. Chceme s Vámi spolupracovat jako profesionální a dlouhodobý partner, kdy se zaměřujeme vždy na Vaše individuální potřeby. S více než dvacetiletou zkušeností v oblasti automotive máme co nabídnout.

Co od nás můžete očekávat

Profesionální spolupráci
Flexibilní komunikaci
Velmi dobrou znalost trhu automotive
Inovativní přístup

Naši zákazníci