Práce FORYOU

Přímo u našich zákazníků realizujeme projekty a poskytujeme odborné služby a technickou podporu na klíč. Tento model spolupráce znamená, že naši zaměstnanci pracují na zajímavých projektech v různých odvětvích, používají nejnovější technologie a získávají tak nové zkušenosti, zatímco my se staráme o veškeré administrativní a personální záležitosti.

Mezi naše klíčové zákazníky patří společnost ŠKODA AUTO a.s., s níž úzce spolupracujeme napříč vybranými odbornými útvary. Zajišťujeme například projektový management včetně administrativní podpory, konstrukci a správu technické dokumentace.

Co nabízíme našim zaměstnancům?

  • Osobní přístup - jsme k dispozici, neschováváme se
  • Férové jednání - co si domluvíme, to platí
  • Profesionalita - opravdová podpora
  • Neslibujeme nereálné a jsme transparentní
  • Atraktivní pozice

Co nabízíme svým zaměstnancům

4 týdny dovolené + 5 dní prémiové dovolené
Stravenkový paušál
Jazykové vzdělání
Odměna za doporučení nového kolegy
Osobní a lidský přístup

Aktuálně otevřené pozice

🔉Správa E-shopu originálního příslušenství - ŠKODA AUTO a.s. (M/Ž)🔊

Jsme projektová a konstrukční kancelář. Jsme technici a konstruktéři se zkušenostmi v konstrukci, simulaci a programování nejen v automotive. Působíme projektově přímo u našich zákazníků, kterým nabízíme odborné služby a externí podporu na KLÍČ. A právě teď jednu takovou pozici k našemu největšímu zákazníkovi obsazujeme.

Správa E-shopu originálního příslušenství - ŠKODA AUTO a.s. (M/Ž)

Co Vás čeká?

  • Správa a technická podpora projektu E-shop
  • Zakládání nových produktů a jejich aktualizace
  • Řešení zpětných odkupů a reklamací
  • Komunikace s vývojem v Indii a mnoho dalšího

Co byste měl/a znát a umět?

  • SŠ/VŠ vzdělání - ideálně pak IT směru
  • Zkušenosti se správou e-shopu jsou plus, nikoliv podmínkou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Zájem o automotive, bez toho to nepůjde:-)

Co Vám nabízíme?

  • Práci v Řepově u Mladé Boleslavi s občasným HO po zapracování (1den v týdnu)
  • Smlouvu na dobu určitou - 1 rok s možným nástupem od 1.6.2024
  • Hezkou sadu benefitů (týden dovolené navíc, stravenkový paušál, aj.)
  • Férový a lidský přístup

Lidsky řečeno, hledáme šikovného a pečlivého člověka se smyslem pro detail pro správu E-shopu originálního příslušentví ŠKODA AUTO a.s.. Práce zahrnuje administraci E-shopu, jeho průběžné testování, komunikaci s vývojem v Indii (výhodou je znalost anglického jazyka), řešení zpětných odkupů, aj. Jedná se o velmi různorodou činnost převážně u PC s občasnou přítomností ve skladu (přebalování a kontrola zboží).

Nenašli jste se v této pozici? Nevadí, i tak nám určitě napište, třeba něco vymyslíme! HR oddělení společnosti ForTool-technologies s.r.o.

jsme tu ForYou

Kontaktujte nás

Nevidíte zde nabízenou pozici, která by odpovídala Vašim zkušenostem a zájmům? Neváhejte nás kontaktovat a společně se pokusíme najít vhodné řešení.

Spolupracujte s námi

Naši zákazníci