Práce FORYOU

Přímo u našich zákazníků realizujeme projekty a poskytujeme odborné služby a technickou podporu na klíč. Tento model spolupráce znamená, že naši zaměstnanci pracují na zajímavých projektech v různých odvětvích, používají nejnovější technologie a získávají tak nové zkušenosti, zatímco my se staráme o veškeré administrativní a personální záležitosti.

Mezi naše klíčové zákazníky patří společnost ŠKODA AUTO a.s., s níž úzce spolupracujeme napříč vybranými odbornými útvary. Zajišťujeme například projektový management včetně administrativní podpory, konstrukci a správu technické dokumentace.

Co nabízíme našim zaměstnancům?

  • Osobní přístup - jsme k dispozici, neschováváme se
  • Férové jednání - co si domluvíme, to platí
  • Profesionalita - opravdová podpora
  • Neslibujeme nereálné a jsme transparentní
  • Atraktivní pozice

Co nabízíme svým zaměstnancům

4 týdny dovolené + 5 dní prémiové dovolené
Stravenkový paušál
Jazykové vzdělání
Odměna za doporučení nového kolegy
Osobní a lidský přístup

Aktuálně otevřené pozice

🔉Podpora marketingu a eventmanagementu - After Sales (M/Ž)🔊

Jsme projektová a konstrukční kancelář. Jsme technici a konstruktéři se zkušenostmi v konstrukci, simulaci a programování nejen v automotive. Působíme projektově přímo u našich zákazníků, kterým nabízíme odborné služby a externí podporu na KLÍČ. A právě teď jednu takovou pozici k našemu největšímu zákazníkovi obsazujeme.

Podpora marketingu a eventmanagementu - After Sales (M/Ž)

Co Vás čeká?

  • Podpora a realizace interních a externích marketingových eventů a akcí se zaměřením na servis, originální díly a příslušenství Škoda
  • Komplexní příprava a kontrola sortimentu Škoda Originálního příslušenství, včetně vozů a jízdních kol pro eventy, zajištění montážních služeb a finální kontroly
  • Logistika a správa dokumentace spojená s transportem a přesunem vozů a vybavení na eventy, včetně odesílacích listů, zápůjček a protokolů
  • Evidování zápůjček, koordinace s interními a externími subjekty a zajištění potřebné dokumentace
  • Grafická a kreativní příprava projektů, komunikace s obchodními partnery a podpora značkového povědomí na globální úrovni

Co byste měl/a znát a umět?

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na marketing je výhodou
  • Grafické zkušenosti a znalost Photoshopu na pokročilé úrovni (např. úprava a správa webových stránek)
  • Vysokou míru spolehlivosti, časovou flexibilitu a schopnost efektivní komunikace s obchodními partnery
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce - min.úroveň B1+
  • Zájem o automotive, bez toho to nepůjde:-)

Co Vám nabízíme?

  • Práci v Mladé Boleslavi s občasným HO po zapracování
  • Smlouvu na dobu určitou - 1 rok s možným nástupem od 1.6.2024
  • Hezkou sadu benefitů (týden dovolené navíc, stravenkový paušál, aj.)
  • Různorodou práci pro největší automobilku v ČR
  • Férový a lidský přístup

Nenašli jste se v této pozici? Nevadí, i tak nám určitě napište, třeba něco vymyslíme! HR oddělení společnosti ForTool-technologies s.r.o.

jsme tu ForYou

Kontaktujte nás

Nevidíte zde nabízenou pozici, která by odpovídala Vašim zkušenostem a zájmům? Neváhejte nás kontaktovat a společně se pokusíme najít vhodné řešení.

Spolupracujte s námi

Naši zákazníci